Kısaca DR Etiket, olarak bilinen “Akusto Manyetik Label” 58 KHz de çalışan Mağaza güvenlik sistemlerinin kullandığı kağıt etikettir. Yaygın olarak kozmetik perakende mağazalarında kullanılan Dr Etiket, “EAS Mağaza Güvenlik Sistemi tag” olarak da biliniyor. Küçük ürünlerin çalınmasını önlemek

amacıyla ürünlerin üzerine direk uygulanarak kullanılmaktadır. Sektör olarak ilk sırada kozmetik parfümeri, eczacılık, oyuncak ve tekstil perakende mağazaları çoğunlukla kullanmaktadır. DR ETİKET Boyut olarak küçük ve ince olması sebebi ve algılama mesafesinin yüksek olması nedeni ile tercih edilmektedir.

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my blog. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.